تمدید زمان ثبت نام دوره های کاردانی حرفه ای دانشگاه جامع علمی کاربردی

sabtnam.jpgsabtnam_15018690232053919044..jpg

به گزارش روابط عمومی مرکز علمی کاربردی هلال احمر استان مرکزی، پذیرش دانشجو در دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای بدون آزمون ورودی دانشگاه جامع علمی کاربردی،  تا نوزدهم مردادماه 96 ادامه خواهد داشت.

 پذیرش دانشجو برای مهرماه سال 96 در استان مرکزی در گروه های آموزشی صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر در  68 کدرشته و 114 کدرشته محل در 21 مرکز آموزش علمی کاربردی انجام می گردد.

ثبت نام دوره های مذکور به صورت الکترونیکی انجام می‌شود و داوطلبان می توانند به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس الکترونیکی www.sanjesh.org مراجعه و پس از دریافت و مطالعه دفترچه راهنما، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

پذیرش دانشجو در هر یك از كدرشته محل‌های تحصیلی براساس معدل كل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم و سهمیه‌های آزاد، شاغل، رزمندگان، بومی بودن و با توجه به صلاحیت‌های عمومی داوطلبان براساس ضوابط دانشگاه جامع علمی كاربردی و مصوبات مربوط صورت می‌گیرد.

لازم به ذکر است در این دوره دانش‌آموزان سال آخر متوسطه که حداکثر تا 1396/06/31 موفق به اخذ مدرک دیپلم شوند، مجاز به شرکت در این پذیرش خواهند بود

دیدگاه‌ها

XML دیدگاه ها: RSS | Atom